09/06/2022 0 comment

Przed chwilą zakończyło się Walne Zebranie Członków STGGS, członkowie i delegaci zebrali się w Innowacyjnym Centrum Poszanowania Energii w Bielawie.

Ruszamy w Góry Sowie z Odznaką Znam Góry Sowie

Blisko pół tysiąca zweryfikowanych małych odznak „Znam Góry Sowie”!

Dziś odbyło się spotkanie, podczas którego Wiceprezes Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich - Marek Chmielewski oraz Mirosław Gontkowski - koordynator projektu, znany przewodnik i pasjonat turystyki rozmawiali o poszerzeniu projektu dla turystów o nowe wyzwania. W tej chwili odznaką "Znam Góry Sowie" mogą się poszczycić mieszkańcy 105 miejscowości spośród 13 województw z Całej Polski, ale również zagraniczni turyści, np. z Norwegii.
Zbliżamy się do pół tysiąca wręczonych odznaczeń w stopniu małym i ta 500-tna będzie wyjątkowa, ale o tym będziemy jeszcze informować w osobnych informacjach więc warto śledzić nasze kanały, bo zdobywca nr 500 będzie szczególnie wyróżniony.
W tej chwili z dwustopniowej odznaki planujemy zrobić trzy stopnie. Odznaka posiada 2 stopnie : Mała i Duża.
Przygotowujemy się do uruchomienia Wielkiej odznaki, która będzie się wyróżniać na tle mniejszych stopniem.
To wielka chwila dla turystów pieszych, którzy czekali na taki krok ze strony STGGS.
Będziemy informować o tych zmianach i dzielić się z Państwem nowościami turystycznymi, które przygotowujemy na zbliżający się sezon wiosna-lato.

Tu znajdziesz wszystkie ważne informacje o odznace:
https://www.gorysowie.org/index.p…/turystyka/znam-gory-sowie

Regulamin odznaki jest dostępny na stronie Stowarzyszenia www.gorysowie.org, a Książeczkę Weryfikacyjną można nabyć bezpośrednio u pana Mirosława Gontkowskiego z PTTK Ząbkowice (kontakt w Regulaminie Odznaki) a także w niektórych lokalizacjach Odznaki (wykaz miejsc dostępny również na stronie www STGGS) oraz w siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich, które znajduje się w Sowiogórskim Centrum Komunikacyjnym w Dzierżoniowie.

Wszelkich informacji na temat odznaki udziela Mirosław Gontkowski,
tel.:782-155-411, lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Album zdjęć: https://www.facebook.com/Owl.Mountains/photos/?tab=album&album_id=3093494830675299