TARGI ZDROWEJ ŻYWNOŚCI PROSTO OD ROLNIKA

Jedzenie jest częścią naszego życia, w związku z tym powinno dostarczać nie tylko podstawowych składników odżywczych, ale i przyjemności.
Wybór właściwych produktów w naszej codziennej diecie ma ogromne znaczenie dla zapewnienia zdrowia, energii życiowej i dobrego funkcjonowania. Wiedząc z jakimi problemami zdrowotnymi borykają się dzisiaj ludzie podjęliśmy się zorganizowania targów, gdzie można kupić produkty lokalnie wytwarzane przez pasjonatów zdrowego żywienia. Zapraszamy w każda 3 niedzielę miesiąca do udziału w Targach Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika, które współorganizują Sery Lutomierskie, Zagroda Edukacyjna Pasternak oraz Browar Rebelia.
Najbliższe terminy:
 
 
16 luty
15 marca
kwiecień - przerwa
 
 
Miejsce: Serowarnia Lutomierz 29, 57-213 Stoszowice.
Godzina: 12.00-16.00
Wstęp: wolny, w gospodarstwie mamy pieski i jeśli Państwa zwierzaki są towarzyskie to też je zapraszamy.
 
Zaproszeni producenci zdrowej, lokalnej żywności będą oferować: sery z mleka koziego, krowiego, owczego, masło, twarogi, jogurty, pieczywo lokalne, pieczywo bezglutenowe, wędliny, miody, zioła, przyprawy, przetwory owocowe i warzywne, sezonowe owoce i warzywa, oleje np. z czarnuszki, wegańskie pasty i pasztety, soki, syropy, domowe ciasta i inne pyszności. Będziemy również grillować więc można zjeść u Nas ciepły obiadek np. pierogi z bryndzą i czosnkiem niedźwiedzim, grillowane warzywa, kiszkę ziemniaczaną, zupy a do tego lokalne piwo z Browaru Rebelia oraz kawa i herbata.
Zapraszam do współpracy i udostępnienia informacji o Targach swoim znajomym.
 
 
Pozdrawiam ciepło z Gór Sowich Malwina Pasternak - współorganizator
tel. 661783435
 
Na szlaku kulinarnym:
 

Media