25/05/2023 0 comment

Już 28 maja teren obok boiska sportowego w Jodłowniku na kilka godzin zamieni się na prawdziwą arenę rodeo. Tego dnia prawdziwi kowboje i kowbojki pojawią się ...

Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika

Zapraszamy na Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika!

W każdą 3 niedzielę miesiąca, w godz. 12.00-16.00, na terenie naszej Serowarni (Lutomierz 29, 57-213 Srebrna Góra) ), w XVIII-wiecznej oficynie dworskiej, w otoczeniu pięknych Gór Sowich, odbywają się spotkania z najlepszymi lokalnymi producentami ekologicznej żywności. Oferta będzie zmienna.

Czekać na Was będą m.in.: masło, jogurty, pierniki, oleje, kompoty i syropy sezonowe, sery krowie owcze i kozie, pasty i pasztety wegetariańskie, lokalne pieczywo (także bezglutenowe), przetwory warzywne i owocowe, przysmaki serowe, wędliny, mąki, miody jaja i twarogi, zioła przyprawy oraz sezonowe warzywa i owoce. Na targach znajdziecie także serwowane na ciepło zupy, herbaty ziołowe, dania grillowane, pierogi z bryndzą, chipsy z pasternaku, ciasto domowe, pyszne przekąski oraz piwo z zaprzyjaźnionego z nami Browaru Rebelia. Na najmłodszych czekają trampolina i piaskownica!

Zapraszamy miłośników sera i biożywności!
Wstęp wolny!