Bieg Św. Floriana - 8 Otwarte Mistrzostwa w Biegach Narciarskich

19 stycznia 2019 roku na Przełęczy Srebrnej rozpocznie się impreza pod nazwą Bieg Św . Floriana czyli VIII Otwarte Mistrzostwa w biegach narciarskich Strażaków organizowana przez Gminę Stoszowice, GOKSiR w Srebrnej Górze oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Budzowie.

Zawody zrzeszają wszystkich Strażaków woj. dolnośląskiego, którzy mają ochotę wziąć udział w tego typu rozgrywkach. Miejscem ich organizacji będzie Srebrna Góra znajdująca się na terenie Gminy Stoszowice. Trasy biegowe prowadzą przez malowniczą część Gór Sowich i Bardzkich tzw. „Trasę 9 Buków”. Impreza jest jedną z form popularyzacji sportów zimowych pośród PSP i OSP oraz indywidualnych zawodników, którzy mają możliwość sprawdzenia swoich dotychczasowych umiejętności oraz kondycji biegowych.

Start i meta w Srebrnej Górze, na Przełęczy Srebrnej.

Rozpoczęcie o godz. 11:00, zapisy od godz. 9.30.

Jeżeli w tym dniu warunki atmosferyczne nie będą sprzyjały przeprowadzeniu biegu narciarskiego, odbędzie się bieg przełajowy, na zasadach określonych w regulaminie zawodów.

Rejestracja online: https://zapisy.ultimasport.pl/zapisz/446

Numer konta do dokonania opłaty startowej w regulaminie dostępnym na głównej stronie Gminy Stoszowice: http://www.stoszowice.pl/

Uwaga!!!

Tegorocznej edycji zawodów przyświeca szczytny cel – a nawet dwa! Uczestnicy kibice mogą przyjemnie i zdrowo spędzić czas na świeżym powietrzu, jednocześnie pomagając dwójce dzielnych dzieci z Gminy Stoszowice – Ignasiowi i Natalce, którzy aktualnie biorą udział w innym biegu – biegu o polepszenie stanu swojego zdrowia. Zróbmy razem coś wielkiego!Serdecznie zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/372019850027805/