Dwóch gospodarzy wieży na Wielkiej Sowie!

Bardzo zaskakująco zakończyła się tegoroczna aukcja WOŚP, podczas której można było wylicytować wieżę na najwyższym szczycie Gór Sowich. Aukcja zakończyła się rekordową kwotą 5400 zł, a nowym-starym gospodarzem wieży zostali Państwo Edyta i Grzegorz Tomkiewiczowie. I gdy wydawało się, że temat już jest zamknięty – szef dzierżoniowskich wolontariuszy dostał ciekawą propozycję.

– Zadzwoniła do mnie Pani z firmy Cooper Standard z Dzierżoniowa z następującą propozycją, pracownicy firmy zrobili „zrzutę” i chcą zostać współgospodarzem wieży na rok 2017 po wpłaceniu takiej samej kwoty! Walczyli o wieżę do ostatnich chwil. Byłem bardzo zaskoczony. Musiałem skontaktować się z Panią Burmistrz Pieszyc i zwyciężczynią licytacji czy wyrażają zgodę na takie rozwiązanie i odpowiedź była bardzo pozytywna – relacjonuje Jarosław Rudnicki, szef sztabu WOŚP.
– Cieszę się bardzo, że licytacja w tym roku miała taki przebieg. – komentuje Dorota Konieczna- Enozel, burmistrz Pieszyc. – Gratuluję Edycie Grzegorzowi Tomkiewiczom trzeciej wygranej z rzędu, a także pracownikom Cooper Standard woli walki. 1 maja zapraszam Państwa na szczyt po odbiór Tytułu Honorowego Gospodarza Wieży na Wielkiej Sowie!
Tym samym wieża dla WOŚP „zarobiła” 10 800 zł! A przez najbliższy rok będzie miała dwójkę gospodarzy – Państwo Edytę i Grzegorza Tomkiewiczów oraz dzielną załogę Cooper Standard z Dzierżoniowa. Dziękujemy!