Gory Sowie

-5°C

Gory Sowie

Wilgotnosc 93%

Wiatr 25.75 km/h

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Góry Sowie w obiektywie”

Pomysłodawcą i organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie „Pasjonat”, na którego zaproszenie Konkurs został objęty Honorowym Patronatem przez Gminę Pieszyce oraz Nadleśnictwo Jugów, Nadleśnictwo Świdnica i Nadleśnictwo Wałbrzych.


Konkurs jest skierowany do amatorów i profesjonalistów, dorosłych i osób niepełnoletnich, czyli każdy, kto ma ochotę i lubi robić zdjęcia może wziąć udział w tym Konkursie. Z udziału w Konkursie są wyłączeni członkowie Stowarzyszenia „Pasjonat” oraz Jury Konkursu.
• Krajobraz (np. góry, lasy, potoki ale również zabytki, architektura i ciekawe miejsca)
• Fauna
• Flora
Konkurs rozpoczął się 19 września 2016 r. i trwa do 21 marca 2017 r. Przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody oraz pokonkursowa wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac!!!
Za Grand Prix Konkursu:
• Nagroda – 1.000,00 zł
Za 1 miejsce w każdej z 3 kategorii tematycznych:
• Nagroda – 750,00 zł
Za dwa wyróżnienia w każdej z 3 kategorii tematycznych
• Nagrody rzeczowe o wartości nie mniejszej niż 250,00 zł

Aby móc wystartować w Konkursie należy zapoznać się z Regulaminem Konkursu i przesłać zdjęcia wraz z wypełnionym zgłoszeniem na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na: www.pasjonat.org

 

O nas

Oficjalny Portal Gór Sowich jako część produktu "Góry Sowie" powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej Góry Sowie.

 

Kontakt z administratorem portalu: admin@gorysowie.org

Wsparcie

Portal utrzymywany i rozwijany przez: