II Bieg Marzanny - Góry Sowie 22 kwietnia!

Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich zaprasza na II Bieg Marzanny, który odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 10:00.

AKTUALIZACJA.

UWAGA! Zmiana terminu II Bieg Marzanny - Góry Sowie

Ze względu na zapowiadane opady deszczu w najbliższy weekend, przenosimy nasz kolorowy bieg.
Trasa zostaje ta sama, wszelkie informacje również  nagrody i medale chwilę poczekają.
Przygotujcie więc kolorowe stroje na 22 kwietnia, ognisko ufundowane przez Nadleśnictwo Świdnica, Lasy Państwowe zdecydowanie będzie przyjemniejsze bez deszczu ?

-------------

Wykorzystując potencjał naturalnego piękna Gór Sowich start biegu zlokalizowany będzie na parkingu przy drodze powiatowej pomiędzy Pieszycami a Kamionkami. Trasa mierzy 2,5 km i 75 metrów przewyższenia. W pierwszej części prowadzi asfaltową ścieżką rowerową, a następnie zielonym szlakiem pieszym pod lasem. To przyjemna, widokowa trasa, często wykorzystywana na spacery.

To wydarzenie jest przeznaczone dla każdego- zapraszamy dzieci, dorosłych i seniorów, bieg nie jest organizowany w rywalizacji czasowej, trasę można przejść, przebiec jak również przejechać. Warunkiem uczestnictwa jest przyjście w akcentach wiosennych.

Bieg Marzanny - Góry Sowie jest wydarzeniem bezpłatnym, pierwsze 100 osób otrzyma pamiątkowy medal za udział. Po biegu zapraszamy do wspólnego pieczenia kiełbasek.

Serdecznie zapraszamy !
Śledź wydarzenie na facebooku