Z nami w Góry Sowie

Projekt "Z nami w Góry Sowie" rozkręca się. 

Przedstawiony materiał jest częścią tego, co zobaczą uczniowie wszystkich szkół naszego regionu podczas lekcji turystycznej, w ten sposób, chcieliśmy być obecni w szkołach, zachęcić dzieci i młodzież do poznawania swojego regionu. Dlatego ogłosimy specjalny challenge, w którym szkoły podczas roku szkolnego zdobywając trzy stopnie odznaki będą walczyć o tytuł placówki, która jest Ambasadorem marki Góry Sowie.


Szkoły, w których zrealizowana zostanie lekcja turystyczna, będą miały okazję poznać region na podstawie ponad 40 wyselekcjonowanych atrakcji z książeczki "Znam Góry Sowie".
Nauczyciele dostają gotowy materiał do przeprowadzenia lekcji turystycznej, a my mamy głęboką nadzieję, że dzieci i młodzież wyruszą na wędrówki, do których ich zachęcamy.
Jednocześnie zapraszamy Was wszystkich, bez względu na wiek, do eksplorowania Sudetów i zbierania tych pięknych wspomnień, właśnie przy pomocy książeczki weryfikacyjnej "Znam Góry Sowie" .


W filmie zabieramy Was tylko w niektóre miejsca z listy, jednak już po tym krótkim zaproszeniu, powinniście czuć, że warto spakować plecak i doświadczyć tego, co my ?


-----------------------------------
Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich przy wsparciu Pieszyce - miasto w Górach Sowich
Film zobacz tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=-ahD4O_Jlks

 

Media