Wyjątkowa pamiątka z Gór Sowich

Dołącz do wyzwania i zrób wyjątkowe zdjęcie.

Sezon turystyczny w pełni, a w tym roku wyjątkowo chętnie korzystamy z propozycji właśnie blisko nas, by znaleźć alternatywę dla urlopu, który często uległ zmianie.
Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich zainicjowało wyjątkową akcję promocyjną, która pozwala udokumentować pobyt w Górach Sowich w niebanalny sposób.
We wszystkich gminach członkowskich STGGS (Pieszyce, Bielawa, Dzierżoniów, Gmina Dzierżoniów, Powiat Dzierżoniowski, Stoszowice, Piława Górna, Łagiewniki) już umieszczone są ekologiczne ramki, w których zrobicie sobie zdjęcie z widokiem na najpiękniejsze miejsca w Górach Sowich.


W ten sposób można dotrzeć do często nieznanych zakątków rejonu i stworzyć wyjątkową fotorelację z tegorocznego lata promując przy okazji Góry Sowie.
Dla turystów, którzy podejmą wyzwanie i zrobią sobie zdjęcia w wielu zaproponowanych przez nas miejscach rozdamy nagrody rzeczowe.

By dołączyć do zabawy należy zdjęcia opublikować w swoich mediach społecznościowych jako post publiczny z hasztagami (#zwiedzamygórysowie #ubierzsowę #wgórysowie) lub wysłać je nam na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pełna lista atrakcji, miejsc, przy których stoją ramki już wkrótce zostanie opublikowana na www.gorysowie.org oraz na FB https://www.facebook.com/Owl.Mountains/