Festiwal Regałowisko Bielawa 2019

21 edycja jednego z najstarszych plenerowych festiwali reggae w Polsce. Piękna tradycja, którą aż chce się kontynuować - po raz kolejny zapraszamy wszystkich miłośników muzyki reggae i nie tylko do Bielawy!

Tak prezentuje się time table Festiwalu Regałowisko! Oznaczcie w kalendarzach i telefonach godziny występów, których na pewno nie chcecie przegapić:

https://www.gorysowie.org/index.php/kalendarz-imprez/94-festiwal-regalowisko-bielawa-2019-21-edycja 

 

Koleje Dolnośląskie po raz kolejny oficjalnym przewoźnikiem Regałowisko Bielawa Reggae Festiwal! 

POCIĄG DO REGGAE to wyjątkowa opcja dojazdu specjalnie dla naszych Festiwalowiczów, którzy dzięki temu mogą dotrzeć pod sam teren Regałowiska. ? W pociągu, jak co roku, w klimat Festiwalu będzie wprowadzał nasz DJ, który przygotował dla podróżujących wyjątkową setlistę. Całkowity koszt przejazdu to bilet wg cennika Koleje Dolnośląskie S.A..
Pociągi startują z Wrocławia, zatrzymują się w Dzierżoniowie i tam następuje przesiadka w specjalny, podstawiony autokar, który jedzie bezpośrednio na Festiwal. Podróż z Dzierżoniowa do Bielawy wliczona jest w koszt biletu kolejowego!

UWAGA! W tym roku Koleje Dolnośląskie przygotowały dla Was specjalną ofertę: "Powrót gratis", w ramach której osoby korzystające z przejazdu Pociągiem do Reggae mogą załapać się na BEZPŁATNY pociąg powrotny!

Media