Zostań statystą w serialu Znaki!

Poszukujemy Statystów i Epizodystów do udziału w zdjęciach które sierpniu rozpoczną się na terenie Kotliny Kłodzkiej.

"ZNAKI" zaczynamy zdjęcia do serialu dla AXN.

Nowa Ruda, Kłodzko, KOTLINA KŁODZKA!

Poszukujemy Statystów i Epizodystów do udziału w zdjęciach które sierpniu rozpoczną się na terenie Kotliny Kłodzkiej.

Szukamy osób w wieku od 8 do 80 lat, kobiet i mężczyzn, bez doświadczenia, pragnących przeżyć ciekawą przygodę na planie filmowych.

Zapraszamy do zapisywania się do naszej Agencji osoby z Nowej Rudy, Kłodzka, Wałbrzycha, Bystrzycy Kłodzkiej, Międzygórza, Międzylesia, Srebrnej Góry i innych miejscowości Kotliny Kłodzkiej.

Jeśli chcesz statystować w serialu prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do maila prosimy załączyć: imię i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, numer telefonu kontaktowego, dwie wyraźne, aktualne fotografie oraz informację o swojej dyspozycyjności.

W tytule maila prosimy wpisać hasło "ZNAKI"

Agencja Aktorska EDWIN FILM

www.casting.wroc.pl

71 780 50 59 ( od 9.00 do 17.00)

Akcja „Znaków” toczy się w Górach Sowich.

Po latach od tego, jak w tajemniczych okolicznościach zginęła studentka i nie udało się ustalić okoliczności jej śmierci, w tej samej miejscowości dochodzi do kolejnej zbrodni.

Śledztwo prowadzi komisarz Trela (w tej roli Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Oprócz Konopki w „Znakach” widzowie zobaczyć mogą m.in.: Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak.

Znaki – polski serial telewizyjny wyprodukowany przez ATM Grupa oraz AXN Central Europe, którego pomysłodawcami są Przemysław Hoffmann i Błażej Przygodzki.

Media