Extreme MTB Challenge Głuszyca

Extreme MTB Challenge powered by TREK to pierwszy polski ultramaraton MTB.

Na legendarnych trasach Strefy MTB Głuszyca, już  8 czerwca 2019 rozpocznie się jednodniowy wyścig o długości ponad 100 km i ponad 4000m przewyższeń! 

Nie czekaj, zapisz się i zmierz z własnymi słabościami!

Ten ekstremalny wyścig jest odpowiedzią na rządze sprawdzenia się w ultra trudnej trasie. Tylko Ty, twój rower i góry. Najprawdziwsze kolarstwo górskie, pure mtb. Jeśli chcesz stanąć twarzą w twarz ze swoimi słabościami, przekroczyć granicę własnej strefy komfortu i poczuć prawdziwą euforię podczas jazdy, to Extreme MTB Challenge jest właśnie dla Ciebie. 

Na specjalnie wytyczonej trasie znajdziesz wszytko to, co przyprawi cię zarówno o dreszcze emocji i podniecenia oraz zapewni hektolitry wylanego potu i uczucie przepalonych mięśni. Zapach walki zawiśnie w powietrzu. Wraz z ludźmi takimi jak Ty, znajdziesz się na szlaku pełnym niekończących się podjazdów, stromych ścian zjazdowych, wymagających pełnego skupienia technicznych odcinków, wąskich singli i najlepszych secret spotów Sudetów Środkowych, aby finalnie wykręcić odległość i przewyższenia o jakiej zwykły zjadacz rowerowych kilometrów może tylko pomarzyć. Niektórzy nazwą to piekłem, dla nas to czysta pasja! 

 http://extrememtbchallenge.pl/informacje/

https://www.facebook.com/EXTREMEmtbchallenge