Gory Sowie

-5°C

Gory Sowie

Wilgotnosc 93%

Wiatr 25.75 km/h

Górski finał w Rościszowie

Już w najbliższą niedzielę 9 września w Rościszowie odbędzie się finałowa runda BSK TECH Wyścigów Górskich 2018. Zawody organizowane są przez Bielawską Grupę Motosport i Gminę Pieszyce.

 W tej edycji zawodów organizatorzy wprowadzili nowość dopuszczając do startu również załogi złożone z kierowcy i pilota, które wyścig traktują jako trening. – Mierzymy im czas, uczestniczą w pełnym wyścigu, ale nie są klasyfikowani w zawodach – wyjaśnia Szymon Mazur, dyrektor zawodów. – Byłoby to po prostu nie fair w stosunku do kierowców startujących pojedynczo w wyścigu.


Lista zgłoszeń liczy obecnie łącznie 85 samochodów. Zgłaszać się do zawodów można nadal poprzez stronę bgmsport.pl lub w dniu zawodów w biurze,
9 września zawodnicy będą mieli do pokonania w Górach Sowich 5 podjazdów z Rościszowa do skrzyżowania drogi wojewódzkiej 383 z drogą dojazdową do Glinna.

W związku z organizacją zawodów utrudniony zostanie dojazd w Góry Sowie od strony Rościszowa. Dla ruchu publicznego trasa zamknięta będzie od wysokości budynku Rościszów nr 60 w godzinach od 07:00 do 18:00.

Mieszkańcy będą mogli poruszać się od miejsca zamknięcia drogi do linii startu zawodów, ale po konsultacji z policjantem zabezpieczającym drogę w tym miejscu.

W tym dniu polecamy alternatywne drogi dojazdu w Góry Sowie, w tym drogę powiatową przez Kamionki.
Przepraszamy za utrudnienia.

  

www.pieszyce.pl

O nas

Oficjalny Portal Gór Sowich jako część produktu "Góry Sowie" powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej Góry Sowie.

 

Kontakt z administratorem portalu: admin@gorysowie.org

Wsparcie

Portal utrzymywany i rozwijany przez: