Gory Sowie

5°C

Gory Sowie

Wilgotnosc 76%

Wiatr 35.40 km/h

Znaki - serial AXN w Górach Sowich

W maju rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu kryminalnego "Znaki". Na ekranie zobaczymy m.in. Andrzeja Konopkę, Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik oraz Helenę Englert. Za realizację odpowiada ATM Grupa. Premiera powstającej w Górach Sowich 8-odcinkowej produkcji przewidziana jest na jesień 2018 roku w AXN.

W malowniczych plenerach Gór Sowich ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

"Znaki" to kolejna, po "Zbrodni", "Rewirze" oraz "Ultraviolecie", lokalna produkcja SPT w Polsce. Jesteśmy otwarci na ciekawe projekty i eksperymenty, chcemy testować różne gatunki, a "Znaki", serial crime mystery, idealnie wpasowuje się w tę strategię - powiedział John Rossiter, General Manager SPT CE. Zamierzamy inwestować w kolejne oryginalne produkcje w tym regionie, szczególnie w Polsce - dodaje.

 

Serial wyreżyserują Jakub Miszczak ("Sprawiedliwi - Wydział kryminalny", "Licencja na wychowanie") i Marcin Ziębiński ("Kiedy rozum śpi", "Dublerzy"). Za scenariusz odpowiadają Błażej Przygodzki (Sprawiedliwi - Wydział kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Paulina Murawska (Ultraviolet, Komisarz Alex, Być jak Kazimierz Deyna), Wojciech Miłoszewski (Wataha, Prokurator). Premiera serialu zaplanowana jest na jesień 2018 roku.

Źródło: materiały prasowe

Również piszą (zdjęcia z pleneru): https://www.noworudzianin.pl/WWW/2018/06/28/film-znaki-w-nowej-rudzie-i-okolicy/

Media

O nas

Oficjalny Portal Gór Sowich jako część produktu "Góry Sowie" powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej Góry Sowie.

 

Kontakt z administratorem portalu: admin@gorysowie.org

Wsparcie

Portal utrzymywany i rozwijany przez: