Regałowisko 2017

Przed nami największe wydarzenie muzyczne roku u podnóża Gór Sowich - Regałowisko 2017. W tym roku będzie się działo - 17-19 sierpnia Bielawa!

REGAŁOWISKO BIELAWA REGGAE FESTIWAL to jeden z największych festiwali muzyki reggae w Polsce. Odbywa się nieprzerwanie od 1999 roku, co daje mu status najstarszego plenerowego festiwalu reggae w naszym kraju. Jedną z największych zalet Regałowiska jest miejsce - impreza zlokalizowana jest w Bielawie, pod samymi Górami Sowimi, przy sztucznym zbiorniku wodnym na terenie Ośrodka Wczasowo-Wypoczynkowego "Sudety". Trzydniowa zabawa obfitująca w koncerty zarówno polskich, jak i zagranicznych gwiazd muzyki reggae, przyciąga co roku w sierpniu sporą publiczność z różnych zakątków naszego kraju. Dzięki temu bielawski festiwal stanowi wymarzone zwieńczenie lata, kulminację wakacyjnych wrażeń i jest doskonałą okazją do spędzenia niezapomnianych chwil we wspaniałej scenerii przy dźwiękach świetnej muzyki. 

Regałowisko Bielawa Reggae Festiwal 2017

XIX edycja festiwalu w Bielawie 17-19 sierpnia 2017

Miejsce: OWW Sudety w Bielawie

Znajdziesz nas tutaj: http://www.regalowisko.pl/ https://www.facebook.com/regalowisko/

Organizatorzy: Burmistrz Miasta Bielawa oraz  Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie 

 

 

  

Festiwal Regałowisko to miejsce dla całych rodzin. Zarówno mały, jak i duży, znajdzie u nas wszystko by przyjemnie spędzić czas. Po raz pierwszy w historii festiwalu rusza Festiwalowa Strefa Dziecka. Na festiwalowiczów czekają basen, strzeżona plaża przy zalewie, molo, kajaki, łódki  i rowerki wodne. Na wyspie nowe wiaty oraz paleniska  - wręcz idealne na rodzinnego grilla. W pobliżu plenerowa siłownia i plac zabaw. Cały teren przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, łącznie z toaletami. 

 

Pole namiotowe umiejscowione jest przy terenie festiwalu, na terenie kompleksu OWW Sudety. Polem zarządza Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie.

Pole otwarte będzie od czwartku, 17/08/2017 od godziny 10:00. Istnieje możliwość wcześniejszego rozbicia się na polu (16/08), po uprzednim kontakcie z OSiR-em.

http://www.osir.bielawa.pl/

 

W tym roku po raz pierwszy w historii festiwalu została wydana płyta, zawierająca oficjalny hymn Regałowiska. Na krążku znajdują się aż cztery wersje utworu „Festiwal Regałowisko” oraz dwa bonusowe tracki.  Autorami płyty są: Dawid Albaaj, Piotr Lemański, Radosław Kobus,  Mr. Cannabeatz, Krystian K-jah Walczak, Łukasz Dembiński, Wojtek Kopylec. Ten unikalny krążek można zdobyć na naszych stoiskach promocyjnych w trakcie Regałowisko Promo Tour po festiwalach w Polsce oraz  w czasie innych akcji eventowych. Do piosenki „Festiwal Regałowisko” został nakręcony teledysk, który można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/sNSpHx4PerQ

 

Bilety:

Karnet 17-19.08.2017: 60 PLN - do 13.08.2017 75 PLN - 14-19.08.2017

Bilety jednodniowe: 40 PLN - Piątek 18.08.2017 40 PLN - Sobota 19.08.2017

Bilety online można kupić tutaj: EkoBilet https://ekobilet.pl/mokis-bielawa/festiwal-regalowisko-2017-18125/191735-bilety-na-koncert TicketPro http://www.ticketpro.pl/festiwale/1561575-regalowisko-bielawa-reggae-festival.html

Karnety i bilety jednodniowe dostępne również w sieciach sprzedaży: w salonach Empik, Saturn, Media Markt na terenie całego kraju.

W Bielawie zakupu można dokonać w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki oraz w Centrum Informacji Turystycznej.

W kasie festiwalowej będzie możliwość płatności kartą.

 

Media