Gory Sowie

17°C

Gory Sowie

Wilgotnosc 84%

Wiatr 35.40 km/h

Puchar Strefy MTB Sudety 2017 #4 Bielawa

Miasteczko zawodów położone na obszarze malowniczego jeziora u stóp Gór Sowich zaprasza wszystkich zawodników i kibiców nie tylko na wyścig, oferuje bowiem całą masę innych atrakcji.

Kiedy fani kolarstwa górskiego będą rywalizować na dwóch dystansach (MINI – 26 km i MEGA – 43 km), ich rodziny i kibice będą mogli korzystać z prawdziwie wakacyjnej atmosfery bielawskiej okolicy z nowym basenem, plażą, wypożyczalnią kajaków i rowerów wodnych, siłownią plenerową, wakebordingiem i placami zabaw dla najmłodszych.

Warto zauważyć, że z informacji organizatorów już teraz wynika, że ta runda Pucharu Strefy będzie rekordowa pod względem frekwencji. Z tej okazji przygotowane zostały wartościowe nagrody finansowe i rzeczowe. Dodatkowo spośród wszystkich uczestników maratonu rozlosowane zostaną trzy pakiety o wartości 2000 zł każdy (!), do wykorzystania w sowiogórskim hotelu: Hotel Dębowy.

Abstrahując jednak od wysokiego poziomu organizacji, z pewnością czeka nas świetne ściganie, na doskonale wytyczonych trasach, w pięknych okolicznościach przyrody. To właśnie te aspekty wyróżniają serię rozgrywaną w Strefie MTB Sudety i pracują na jej etykietkę jako prawdziwe ,, Pure MTB”.

 

źródło artykułu: http://mtb-xc.pl/

Więcej info:
www.strefamtbsudety.pl
www.facebook.com/strefamtbsudety

Zapisy: http://zapisy.ultimasport.pl/262

 

O nas

Oficjalny Portal Gór Sowich jako część produktu "Góry Sowie" powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej Góry Sowie.

 

Kontakt z administratorem portalu: admin@gorysowie.org

Wsparcie

Portal utrzymywany i rozwijany przez: