Jezioro Bielawskie - plaża w Górach Sowich

24 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie plaży nad jeziorem bielawskim.

Strzeżone miejsce do kąpieli wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego czynne będzie przez całe wakacje (w dni słoneczne) w godzinach od 10.00 do 19.00.
Już w najbliższą sobotę 1 lipca nastąpi otwarcie Basenu Familijnego przy jeziorze wraz z nową atrakcją, jaką jest brodzik dla najmłodszych. 15 lipca to także otwarcie toru do wakeboardu i nart wodnych.

 

Wszystkie atrakcje 'Jeziora Bielawskiego' znajdziecie na nowej stronie internetowej http://www.jeziorobielawskie.com.pl. Jest to także baza informacji dla osób odwiedzających Bielawę na temat innych atrakcji turystycznych w mieście i regionie, bazy noclegowej i gastronomicznej, tras rowerowych w Górach Sowich, a także link do mapy turystycznej.

Strona internetowa www.jeziorobielawskie.com.pl zawiera również zakładkę dla inwestorów z branży turystycznej, w której znaleźć można informacje o dostępnych terenach inwestycyjnych w pobliżu jeziora.

Oprócz tego witryna internetowa posiada galerię zdjęć, filmy, aktualności i linki do portali społecznościowych jeziora bielawskiego.

Ważnym elementem strony jest logo i hasło promocyjne atrakcji turystycznej, które brzmi – jezioro bielawskie – plaża w Górach Sowich.

Mamy nadzieję, że strona www.jeziorobielawskie.com.pl przyczyni się do jeszcze większej promocji Bielawy i akwenu wodnego.

Media