Góry Sowie w programie TVP "Ślizg"

W dniu 11 lutego 2017 o godz. 8.10 odbędzie się premiera materiału nakręconego w Górach Sowich przez ekipę TVP do programu "Ślizg". Zobaczymy między innymi Sowiogórskie Trasy do Narciarstwa Biegowego, Wielką Sowę, Kozie Siodło, Schronisko Orzeł, wyciągi narciarskie na Przełęczy Sokolej oraz Sztolnie Walimskie.

Program Ślizg to jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów narciarskich na antenie Telewizji Polskiej. Od 15 lat emitowany jest w ramówce zimowej na antenie TVP3 Kraków, a od 3 lat gości również na ogólnopolskiej antenie TVP3 (w 16 ośrodkach regionalnych w tym samym czasie antenowym).
Program podejmuje szeroko pojętą tematykę sportów zimowych - znaleźć w nim można informacje i porady dotyczące korzystania ze stoków narciarskich, bezpieczeństwa, charakterystyki poszczególnych stoków. Całość uzupełniona jest o informacje o innych atrakcjach: gastronomii, kulturze regionalnej, możliwościach spędzania czasu wolnego w pobliżu ośrodków narciarskich.

W rolę prowadzącego wciela się Bartłomiej Koszarek. W sezonie 2016/2017 program wraca na anteny TVP3 Kraków oraz ogólnopolską TVP3 od pierwszej połowie grudnia będzie obecny na obydwu antenach do końca lutego 2017 roku.


Terminy emisji programu:
Ogólnopolska antena TVP3 (program o długości 23 minuty)
odcinek premierowy: sobota, godz. 8:10
powtórka: piątek, godz. 11:15 TVP3 Kraków
odcinek premierowy: środa, godz. 21:45
I powtórka: czwartek, godz. 19:15
II powtórka: piątek, godz. 18:15
III powtórka: piątek, godz. 21:15
Strona programu: www.slizg.tvp.pl


Program można będzie oglądać również online na urządzeniach mobilnych poprzez aplikację tvpstream.tvp.pl
W dniu 11 lutego 2017 o godz. 8.10 odbędzie się premiera materiału nakręconego w Górach Sowich. Zobaczymy między innymi Sowiogórskie Trasy do Narciarstwa Biegowego, Wielką Sowę, Kozie Siodło, Schronisko Orzeł, wyciągi narciarskie na Przełęczy Sokolej oraz Sztolnie Walimskie.
Po emisji podmioty biorące udział w programie otrzymują film w formacie HD, który mogą wykorzystać dla własnych potrzeb promocyjnych.
Produkcję sfinansowało w całości Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich.

>>>ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO<<<

(Góry Sowie od 17 minuty programu)