Zapraszamy na „BSK Tech Rajd Wikinga”

5 i 6 listopada 2016 r. kibice i kierowcy rajdowi przeżyją kolejną dawkę niesamowitych emocji. Wszystko za sprawą BSK Tech Rajdu Wikinga, który odbędzie się na drogach powiatu dzierżoniowskiego. Jest to czwarta, finałowa runda Amatorskiego Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej 2016.


– Dla naszych zawodników przygotowaliśmy trzy odcinki specjalne, które przejeżdżane będą trzykrotnie. Jeden z nich to długo oczekiwany przez zawodników amatorskich rajdów klasyk, a dwa pozostałe oesy to asfaltowe odcinki, które już znacie – informuje Szymon Mazur, komandor zawodów. – Które? To na razie tajemnica, ale dowiecie się już niebawem.
Łączna długość odcinków to 34 km. W sobotę odbędzie się badanie kontrolne oraz zapoznanie z trasą, a w niedzielę zawodnicy wyruszą na trzy odcinki specjalne, które przejeżdżane będą trzykrotnie. Start i meta zawodów zlokalizowane będą przy basenie „Aquarius”.


Termin zgłoszeń upływa 2 listopada 2016 r. Formularz zapisów znajdziecie na stronie www.bgmsport.pl. Tam też sukcesywnie będą publikowane szczegóły dotyczące trasy i harmonogramu.
Organizatorami „BSK Tech Rajdu Wikinga” są: Bielawska Grupa Motosport, Rajdowa Kotlina oraz OSiR Bielawa.

 

Media